O produktoch

Foodness

Foodness je prvou spoločnosťou na trhu, ktorá vyrába a distribuje revolučné a rozmanité nápoje vyrobené s použitím najžiadanejších a najvyhľadávanejších ingrediencií.

Inovatívne nápoje

V ponuke máme horúce a studené nápoje, kávu, čokoládu a iné produkty s prekvapujúcimi a nečakanými príchuťami, každý s charakteristickými účinkami, ktoré pochádzaú z hlavnej zložky: energizujúce, antioxidačné, antistresové, protizápalové a oveľa viac.

 

Všetky nápoje sú dodávané v kapsulách ktoré sú kompatibilné s Dolcegusto ®

teple-napoje

Pridaná hodnota

Zdravie pre nás znamená rovnováhu. Odstránime cukry a alergény a obohatíme naše produkty prospešnými a výživnými ingredienciami. Myslíme na ľudí s intoleranciou, športovcov, vegánov aj na tých, ktorým jednoducho záleží na tom, čo jedia.

Zdravé ingrediencie

Nazývať ich jednoducho ingredienciami by nebolo celkom spravodlivé.
Tieto jedinečné prísady plnia funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch napomáhajú nášmu organizmu.

Morské riasy

Prírodný zdroj jódu a živín, ktoré podporujú jeho absorbciu. Selén, tyrozín, zinok, meď, vitamíny A, B a C, aminokyseliny a esenciálne mastné kyseliny.

Dračie ovocie

Hypokalorické ovocie bohaté na mikroživiny a minerálne soli. Vitamíny C, B1, B2, B3 a E poskytujú vysoké hodnoty hladiny železa, fosforu, vápnika a draslíka. Vynikajúci obsah vlákniny.

Bobule magnólie

Bobule z magnólie s mnohými skvelými vlastnosťami. Je to prírodný antioxidant a imunostimulant. Reguluje krv, tlak, bojuje proti stresu, stimuluje srdce a nervový systém.

Maca

Rastlina sa vyskytuje v peruánskych Andách. Známa je tiež pre svoje výrazné antistresové vlastnosti. Je bohatá v aminokyselinách a mineráloch.

Spirulina

Táto riasa v tvare špirály je kompletné jedlo, ktoré je bohaté na vitamíny, uhľohydráty, aminokyseliny a minerály. Vďaka tomu je známa ako „jedlo budúcnosti“.

Ganoderma

Ganoderma má široké antibakteriálne a protizápalové účinky, posilňuje imunitný systém a znižuje hladinu cholesterolu.

Matcha

Matcha je najcennejšou odrodou zeleného čaju. Má vyššiu hladinu antioxidantov ako normálny zelený čaj. To je aj dôvodom, prečo sa nazýva aj „nápojom krásy“.

Kurkuma

Vďaka svojim prospešným vlastnostiam sa povesť kurkumy v posledných rokoch celosvetovo rozšírila!

Zázvor

3 hlavné výhody zázvoru: zlepšuje trávenie, urýchľuje metabolizmus a spaľuje tuky. Je to prírodný protizápalový liek a liek proti bolesti.

Ženšen

Ženšen zvyšuje schopnosť tela prispôsobiť sa stresu posilnením imunitného, ​​endokrinného a nervového systému. Zlepšuje fyzickú a duševnú schopnosť.

Bobule z rakytníka

Sú bohaté na Omega 3, Omega 6, Omega 9 a Omega 7 mastné kyseliny, z ktorých posledná je veľmi zriedkavá. Poskytuje tiež ďalšie dôležité látky ako sú karotenoidy, tokoferoly, flavonoidy a vitamín C.

Kokosový cukor

Prírodné sladidlo s nízkym glykemickým indexom. Je bezlepkový a bohatý na makronutrienty.